Bergama · İzmir

Bergama Teknik Servis

Bergama Teknik Servis Bergama adresinde yerinde hizmet veriyoruz. Randevu için 0 232 276 79 35 numarasını arayabilirsiniz.

Markadan Bağımsız Özel Servis Hizmeti

Bergama Teknik Servis iletişim bilgileri

📱 Bergama Teknik Servis Telefonu : 0 232 276 79 35
🛠️ Servis Tipi : Özel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Bergama Teknik Servis Adresi: Bergama/İzmir
⌛ Ortalama Servis Süresi : 60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri : Hafta içi 08.30-20.00, cumartesi 09.00-18.00
⭐ Servis Yorumu : 5.0 (✅ 14 değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi : 23.08.2026
Yetkili servis değiliz

Üreticinin bayisi veya yetkili servisi değiliz. Cihazınız garanti kapsamındaysa, üreticinin belirttiği servise yönlendiririz. Garanti süresi dolmuş cihazlarda evinizde tespit yapar, onayınızla onarım işlemlerini gerçekleştiririz.

Bergama Teknik Servis kapsamı

  • Bergama Teknik Servis Merkez ve köylerde hizmet veriyoruz.
  • Kışın kombi, yazın ise klima çağrıları daha sık gelir.
  • Eski taş evlerde tesisat branşmanı dar kalabiliyor.
  • Kış aylarında sert hava koşulları, kombilerin kilitlenmesine neden olabilir. Yazın ise, tarım alanlarından gelen toz, klimaların peteklerini tıkayabilir.

Bergama Teknik Servis randevu ve ulaşım

  • Bergama Teknik Servis Eğer komşu adreste açık bir iş varsa, randevuları birleştirme imkanımız olabilir; bunu telefon görüşmesinde belirtiriz.

Bergama Teknik Servis cihaz grupları

  • Bergama Teknik Servis Bergama içinde klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, ocak ve ısı pompası tamirini aynı hat üzerinden organize ediyoruz. Cihazınıza özel detaylar aşağıdaki sayfalarda.

Bergama Teknik Servis parça ve garanti

  • Bergama Teknik Servis Parçaların nereden geldiğini gizlemiyoruz. Orijinal, muadil ve yan sanayi seçeneklerini sizinle paylaşıyoruz, karar tamamen sizin. İşçiliğimiz için kendi garantimizi sunuyoruz.

Bergama Teknik Servis mahalleler

Ahmetbeyler Akçenger Alacalar Alhatlı Alibeyli Armağanlar Aşağıbey Aşağıcuma Aşağıılgındere Aşağıkırıklar Atatürk Atçılar Atmaca Avunduk Avunduruk Ayaskent Ayvatalar Aziziye Bahçelievler Balaban Barbaros Bayramcılar Bekirler Bölcek Bozköy Bozyerler Çakırlar Çalıbahçe Çaltıkoru Çamavlu Çamköy Çamoba Çeltikçi Cevaplı Çitköy Çobanlar Çürükbağlar Dağıstan Demircidere Dereköy Doğancı Durmuşlar Eğiller Eğrigöl Ertuğrul Fatih Ferizler Fevzipaşa Gaylan Gaziosmanpaşa Gazipaşa Göbeller Göçbeyli Gökçeyurt Gültepe Hacıhamzalar Hacılar (Dereköy Bucağı) Hacılar (İsmailli Bucağı) Halilağalar Hamzalısüleymaniye Hisarköy İkizler Ilgıncaber İncecikler İneşir İnkılap İslamsaray İsmailli Kadıköy Kadriye Kaleardı Kapıkaya Kaplan (Göçbeyli Bucağı) Kaplan (Yukarıbey Bucağı) Karahıdırlı Karalar Karavelilier Kaşıkçı Katrancı Kıranlı Kırcalar Kızıltepe Kocahaliller Kocaköy Koyuneli Kozluca Kurfallı Kurtuluş Mahmudiye Maltepe Maruflar Muratlar Narlıca Okçular Öksüzler Örenli Örlemiş Oruşlar Ovacık Paşaköy Pınarköy Pireveliler Rahmanlar Sağancı Sarıcalar Sarıcaoğlu Sarıdere Seklik Selçuk Sindel Süleymanlı Talatpaşa Tavukçukuru Teğelti Tekkedere Tekkeköy Tepeköy Terzihaliller Tırmanlar Topallar Turabey Üçtepe Ulucamii Ürkütler Yalnızdam Yalnızev Yenikent Yeniler Yerlitahtacı Yortanlı Yukarıada Yukarıbey Yukarıcuma Yukarıkırıklar Zafer Zağnoz Zeytindağ

Bergama Teknik Servis yakın ilçeler

Bergama Teknik Servis sık sorulanlar

Yetkili servis misiniz?

Yetkili servis değiliz. Üreticinin bayisi veya distribütörü değiliz. Garanti devam eden cihazlar için doğru adres yetkili servistir. Garanti dışı cihazlarda yerinde tespit ve onaylı onarım yapıyoruz.

Ücret nasıl oluşur?

Öncelikle tespit yapıyoruz, ardından fiyatı belirliyoruz. Parçaların orijinal, muadil veya yan sanayi olduğunu açıkça iletiyoruz. Onayınız olmadan değişim yapılmıyor. İşçiliğe kendi garantimizi sunuyoruz.

Ne zaman geliyorsunuz?

Hafta içi 08.30-20.00, cumartesi ise 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Gıda beklemeyen dolap, su kaçağı ve gaz kokusu gibi durumlar sırayı değiştirebilir. Adres ve kat bilgilerini baştan alıyoruz.

Hangi cihazlara bakıyorsunuz?

Klima, kombi, televizyon, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, ocak ve ısı pompası tamiri yapıyoruz. Marka adı, teşhis sürecimizi etkilemiyor.

Randevu

Bergama Teknik Servis randevusu.

Bizi arayın ve evdeki durumu kısaca anlatın. Tespit yapmadan parça önerisinde bulunmuyoruz.

0 232 276 79 35
Randevu hattı 0 232 276 79 35